top of page

T R E N I R U O T Ė S

  Kiekvieną savaitę organizuojamos šaudymo treniruotės, kurių metu dalyviai yra supažindinami su pagrindinių dinaminio šaudymo sporto šakų (IPSC, IDPA, 3-GUN) taisyklėmis.

  Treniruočių metu šauliai yra mokomi ginklo valdymo kultūros, stovėsenos, taikymosi, nuleistuko nuspaudimo technikos ir kitų elementų. Taipogi, šaudyti ne tik taikliai, bet ir greitai, judant, iš įvairių neįprastų padėčių.

   Taip pat organizuojamos unikalios savigynos šaudymo treniruotės.

   Priklausomai nuo sezono ir oro treniruotės vyksta atviroje arba uždaroje šaudykloje. 

 

Skaityti daugiau

R E N G I N I A I

   Organizuojame ir pravedame Jūsų renginį su koviniais ginklais. Tai gali būti Jūsų įmonės renginys darbuotojams, gimtadienis, susitikimas su draugais ar verslo partneriais, bernvakaris ar mergvakaris ir kt. Renginys vyksta šaudykloje, kur  esate supažindinami su saugiu elgesiu joje, jos taisyklėmis, saugiu ginklo valdymu. Renginys pravedamas pagal kliento pageidavimą iš anksto suderinus programą, pradžios laiką, vietą ir programos trukmę. Taip pat dirbame su renginių organizatoriais.

M O K Y M A I ,   V A R Ž Y B O S

  Organizuojame praktiškos ir efektyvios savigynos mokymus ir seminarus, kuriuos veda patyrę instruktoriai. Apie kiekvieną tokį seminarą informacija ir registracija pateikiama atskirai.

  Rengiame klubinio lygio varžybas šauliams, kurie treniruojasi su savo savigynos ginklu. Organizuojame ir didesnes varžybas, kur galime pakviesti daugiau dalyvių. Pirmieji ir bene vieninteliai Lietuvoje organizuojame 3-GUN varžyvas, kuriose naudojama iki trijų ginklų viename pratime:

Pistoletas, lygiavamzdis šautuvas ir pusiau automatinis graižtvinis šautuvas.

 

 

20130830_201953.jpg
DSC_0759.JPG
DSC_0787.JPG
DSC_0784.JPG
TO314227.JPG
bottom of page